Кошик
275 відгуків
Man-in-Med - Ваш Надійний Партнер.
+380 (66) 666-55-50Водафон.
+380 (97) 826-96-56Київстар.
+380 (50) 555-83-93Водафон.
+380 (97) 325-62-66Київстар.
Додати відгук

Виробники стоматологічних установок в каталозі Man in Med

Виробники стоматологічних установок в каталозі Man in Med

Робоче місце стоматолога має бути обладнане професійною технікою, від якої безпосередньо залежить ефективність роботи спеціаліста, задоволеність пацієнта та успішність медичного центру загалом. Компанія Man-in-Med стане надійним партнером у питаннях облаштування дентальних кабінетів різного напрямку. Ми здатні запропонувати стоматологічні установки на вибір від відомих світових виробників, які поєднують у собі технологічність, функціональність, прийнятну ціну.

Вибір стоматологічної установки – наш асортимент виробників

Man-in-Med заслужено користується довірою клієнтів, партнерів, оскільки з першого дня ми працюємо над своїм розвитком, удосконаленням професіоналізму. Уважне вивчення тенденцій сучасної медицини, наукових розробок, розвитку технологій дозволяє відбирати та постачати лише високоякісне, ефективне обладнання.

Співробітники компанії регулярно беруть участь у конференціях, виставках, симпозіумах. Надають кваліфіковане консультування з обладнання клінік, здійснюють сервісне обслуговування техніки. На наших сторінках представлені найкращі сертифіковані зразки, найвідоміші фірми, і звичайно ж ми допомагаємо клієнтам здійснити вибір стоматологічної установки. Розглянемо ближче виробників, щоб розуміти сильні сторони кожного.

Simple & Smart

Це високоякісні стоматологічні установки з Італії, що належать до преміального сегменту обладнання. Техніка характеризується високою якістю, продуманою конструкцією, стильним дизайном.

Головною ідеєю бренду є усунення зайвих елементів та розвиток необхідного функціоналу. Відповідно до концепції компанії, лікар повинен мати в розпорядженні практичний, ефективний, надійний агрегат.

JoinChamp (Azimut) (корпорація Suntem Medical Instrument)

Цей китайський виробник вже багато років присутній на ринку, набув репутації відповідального бренду. Стоматологічні установки Azimut – це якість, широка функціональність, доступна вартість. ТМ JoinChamp пропонує модульні конструкції, які дозволять поступово розширювати комплектацію робочого місця.

Головними перевагами обладнання Азімут є якісні комплектуючі, відповідність міжнародним стандартам, простота в обслуговуванні, прийнятна вартість.

Anya Medical

Продукція компанії Anya займає свою нішу на ринку, пропонуючи бюджетні апарати відмінної якості та з широкою функціональністю. Грамотно продумана концепція спрямована на забезпечення комфорту пацієнтів і персоналу – м'які міцні крісла, модулі асистентів з простим керуванням, комфортні дитячі стоматологічні крісла. Ці китайські стоматологічні установки мають міжнародну та європейську сертифікацію.

Granum

Головною перевагою цього китайського виробника є тривалий гарантійний термін служби всього обладнання. Стоматологічні пристрої Granum забезпечують комфорт, індивідуальний підхід у кожному випадку кожної деталі. Обладнання характеризується багатофункціональністю, гарною потужністю, ергономічним дизайном, співвідношенням ціна/якість.

Siger

Простими та зрозумілими у використанні є стомат установки Китай бренду Siger. Виробник максимально продумав блоки лікаря та асистента з можливістю регулюванням висоти. Доступні два варіанти подачі інструменту: верхня та нижня. Є можливість додаткової комплектації безліччю інструментів, підлаштовуючи систему під конкретні лікарські потреби, профіль.

Багато хто вважає за краще замовити обладнання Siger через наявність сенсорної панелі керування. Вона абсолютно плоска, зручна для очищення, дезінфекції.

Найкращі сучасні стоматологічні установки в різних цінових діапазонах

На ринку медичного обладнання представлені різні стоматологічні установки, ціни й виробники яких різняться. Налічується понад два десятки брендів, кожен з яких має свої переваги. Репутація, надійність бренду – важливі чинники, які варто враховувати під час вибору.

Ми не рекомендуємо гнатися за дешевизною, непідкріпленими обіцянками сумнівних організацій, оскільки купують обладнання на роки. Це відповідальний вибір, який впливає на ефективність, успішність клініки.

Найкращі сучасні стоматологічні установки від світових марок зазвичай супроводжуються сертифікатами, гарантійними зобов'язаннями. Співпрацюючи з офіційним представником виробників, як Man in Med, можна бути впевненим в оригінальності, якості продукції, очікувати на професійне сервісне обслуговування, технічну підтримку.

На сьогодні топові позиції складають не тільки імениті та дорогі бренди, але також бюджетні варіанти, які в технологічному плані оснащені не гірше, проте ціна стоматологічної установки більш приємна. Розвиток інновацій дозволяє виробникам успішно поєднувати ефективний функціонал та недорогу цінову позицію. Очікувано, що найдоступнішими зразками є китайські бренди. Середню нішу займають корейські виробники. Німецька, італійська та японська якість відноситься вже до класу преміум.

Орієнтовний рейтинг стоматологічних установок:

  • бюджетні: Siger, Anya Medical Technology;
  • середні: JoinChamp (Azimut), Granum;
  • преміум: Simple & Smart (Італія), KaVo (Німеччина), Takara Belmond (Японія).

Компанія Man-in-Med пропонує клієнтам не лише широкий асортимент якісної продукції, а й вигідні умови співпраці. Ми надаємо вибір зручної форми оплати, доставлення для покупців. Наші інженери надають сервісну допомогу: гарантійну та післягарантійну.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner