Кошик
275 відгуків
Man-in-Med - Ваш Надійний Партнер.
+380 (50) 555-83-93Водафон.
+380 (97) 325-62-66Київстар.
+380 (66) 666-55-50Водафон.
+380 (97) 826-96-56Київстар.
Додати відгук

Стерилізаційне обладнання.

Стерилізація – процес знищення всіх типів патогенних та непатогенних бактерій, мікробів на поверхнях, у даному випадку на медичних інструментах багаторазового використання. Це обов'язковий та дуже важливий етап обробки інструментарію, для якого застосовується професійний стерилізатор медичний. Розглянемо детально, чому цей процес такий важливий у стоматології, а також основні типи обладнання.

Роль стерилізації у стоматології

Ретельна обробка поверхонь від різноманітних бактерій, мікроорганізмів дає можливість багаторазово використовувати інструменти, насадки для обладнання, при цьому забезпечуючи повну безпеку пацієнтам. За допомогою цієї процедури створюються оптимальні захищені умови як для клієнтів, так і персоналу клініки, кабінету.

Незалежно від того, з якою проблемою прийшов відвідувач, фахівець контактуватиме з його слизовою оболонкою, використовуючи для цього інструмент. У сучасних реаліях важливо забезпечити необхідний високий рівень безпеки, що неможливо без такого спеціального обладнання, як стерилізатор для інструментів. Виділяють два основних типи пристроїв: автоклави та сухожари. У першому випадку процедура виконується за допомогою пари, у другому – сухим жаром, тобто високою температурою.

Автоклав стоматологічний – особливості стерилізації парою

Найбільш популярним та затребуваним способом дезінфекції вважається стерилізація парою. Для неї застосовується автоклав – барокамера, в якій за допомогою пари під високим тиском інструменти проходять ретельну якісну обробку.

Сучасний стоматологічний стерилізатор паровий – це ефективне обладнання, що забезпечує високоякісну дезінфекцію всіх оброблюваних предметів. Основні переваги приладів:

  • безпека для інструментів, а також персоналу, пацієнтів;
  • надійність, економічність;
  • швидка, якісна стерилізація.

Найчастіше автоклав стоматологічний купити можна з трьома робочими програмами стерилізації. Однак у деяких моделях їх кількість може бути розширена, є додаткові функції. Наприклад, вакуумування, вакуумна сушка, функція захисту, програма самодіагностики тощо.

Сухожаровий стерилізатор – особливості, переваги

Дезінфекція за допомогою сухого жару – ще один популярний метод оброблення інструментів. Він передбачає знищення бактерій за допомогою високих температур. Сухожаровий стерилізатор стоматологічний, як правило, застосовується для предметів, які можуть зазнати корозії після дезінфекції пором. Кількість часу, який необхідний для якісної стерилізації, визначається температурою печі. Основним недоліком сухожара (порівняно з автоклавом) вважається повільніше виконання процесу.

Але варто підкреслити переваги пристрою, а їх чимало:

  • сухий гарячий повітряний потік не шкодить металевим предметам;
  • прилад дуже простий в експлуатації;
  • обладнання економно споживає енергію;
  • ефективно знищує всі мікроорганізми, бактерії.

Крім того, повітряний стерилізатор відрізняється досить демократичною, доступною вартістю.

Сухожари чи автоклави – що обрати?

Обидва прилади якісно обробляють інструменти від різноманітних мікроорганізмів. Якщо говорити про автоклав – це ефективний стерилізатор інструментів, що дозволяє дезінфікувати прилади за короткий проміжок часу. Він має широку популярність при оснащенні стоматологічних кабінетів, клінік.

Сухожар також добре ліквідує всі типи патогенних і непатогенних мікроорганізмів, працює з різними металами, але виконує дезінфекцію повільніше. Проте вартість такого обладнання вважається більш доступною.

Де придбати якісне обладнання в Україні?

Якщо вам потрібно придбати обладнання для стоматологічного кабінету, варто обирати надійні, перевірені спеціалізовані компанії з широким асортиментом товарів. Man-in-Med пропонує величезний вибір якісної продукції за максимально вигідними цінами. У нас можна купити не тільки стерилізатор медичний, але й апарати для рентгена, компресори, вакуумні помпи та багато іншого обладнання. Відправлення замовлень здійснюється по всій Україні, а при комплексному оснащенні клініки ми здійснюємо безкоштовне доставлення, пусконалагоджувальні роботи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner