Кошик
275 відгуків
Man-in-Med - Ваш Надійний Партнер.
+380 (50) 555-83-93Водафон.
+380 (97) 325-62-66Київстар.
+380 (66) 666-55-50Водафон.
+380 (97) 826-96-56Київстар.
Додати відгук

Рентген апарати.

Рентгенографія – спосіб діагностики, що найчастіше практикується в стоматології. Апаратна процедура променевої діагностики дає змогу своєчасно виявити проблему, визначити захворювання, призначити своєчасну терапію. Рентген стоматологічний дає можливість побачити стан зубів, пломб, коронок, м'яких та твердих тканин, будову коренів тощо. Завдяки якісному знімку, лікар може правильно оцінити стан пацієнта, призначити терапію.

Рентген стоматологічний – різноманітність обладнання

Нині медичне обладнання доступне в широкому асортименті, і рентгенівські дентологічні апарати не виключення. Розглянемо детально основні типи пристроїв.

Інтраоральні прилади.

Зйомка ротової порожнини за допомогою інтраорального пристрою – дуже зручний, інформаційний спосіб діагностики, що дозволяє побачити 1 або 2 зуби. Дане обладнання полегшує роботу спеціаліста, забезпечує комфорт відвідувача, підвищує ефективність та швидкість роботи, дозволяє продемонструвати результат пацієнту. Інтраоральний рентген стоматологічний має наступні переваги:

 • дає можливість зробити знімок важкодоступного місця;
 • виявляє карієс на стадії розвитку;
 • демонструє роботу не лише іншим лікарям, а й пацієнтам.

Варто відзначити, що цей стоматологічний рентген дає можливість вивчити стан кореневого каналу. Крім того, у такому випадку для діагностики не потрібно дзеркало.

Візіографи.

Ці сучасні апарати для діагностики дозволяють проводити дослідження в стоматологічному кріслі. З його допомогою лікар може виявити дрібні патології. Пристрій перетворює випромінювання на цифровий знімок, який згодом передається на монітор безпосередньо в кабінеті. Якщо порівнювати візіограф з традиційним обладнанням, як стоматологічний рентген апарат, він має наступні переваги:

 • зниження променевого навантаження завдяки високій чутливості сенсора;
 • чітке, контрастне зображення, яке виводиться на монітор;
 • оцінка стану ротової порожнини практично в реальному часі.

Крім того, такий пристрій підвищує комфорт пацієнтів, адже їм не доводиться переходити з кабінету в кабінет.

Портативний стоматологічний рентген.

Мобільний дентальний рентген має невелику вагу, компактні габарити. Він спрощує процес діагностики, має безліч переваг:

 • можливість роботи від мережі і від акумулятора;
 • низьке променеве навантаження;
 • компактний пристрій легко транспортувати;
 • пацієнтам не потрібно переходити з одного приміщення до іншого.

Крім того, таке обладнання надає якісне, інформативне зображення. Фахівець може швидко здійснити діагностику, зробити знімки щелепи, зубів під необхідним кутом.

Сканери фосфорних пластин.

Даний тип обладнання є комп'ютеризованою системою цифрової рентгенографії. З його допомогою здійснюється оцифрування, оброблення зображень, що зберігаються на фосфорних пластинах.

До основних переваг сканерів можна віднести:

 • точну діагностику;
 • високий рівень комфорту для пацієнтів;
 • оперативне отримання рентгенограми;
 • висока якість зображення;
 • компактність конструкції.

Як правило, подібний стоматологічний рентген відрізняється простим інтуїтивно зрозумілим управлінням. Сканер фосфорних платин швидко інтегрується до стоматологічного кабінету або клініки. З його допомогою можна спростити процес діагностики, зробивши його швидким, зручним як для лікаря, так і для пацієнта.

Де придбати стоматологічний рентген в Україні вигідно, надійно?

Якщо ви знаходитесь у пошуках компанії, де можна купити рентген апарат для стоматології за максимально вигідною ціною, звертайтесь до Man-in-Med. Ми надаємо широкий асортимент якісного медичного обладнання за адекватними цінами, гарантуємо високий рівень обслуговування від консультантів та сервісних інженерів. Пропонуємо продукцію від відомих, перевірених брендів, виробників.

Оперативне відправлення замовлень здійснюється по всій Україні провідними транспортними компаніями, а при комплексному обладнанні клініки – доставка, пусконалагоджувальні роботи за наш рахунок. Оформляйте замовлення безпосередньо на сайті або телефонуйте нам за вказаними контактними телефонами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner