Кошик
275 відгуків
Man-in-Med - Ваш Надійний Партнер.
+380 (50) 555-83-93Водафон.
+380 (97) 325-62-66Київстар.
+380 (66) 666-55-50Водафон.
+380 (97) 826-96-56Київстар.
Додати відгук

Портативні рентген апарати

Портативний рентген апарат – незамінний атрибут лікаря на етапі діагностики. Портативна техніка допоможе у дослідженні пацієнтів, які не можуть самостійно прийти до кабінету стоматолога. Такий пристрій особливо знадобиться на огляді «на виїзді».

Рентген портативний стоматологічний ми пропонуємо вам замовити в нашому інтернет-магазині Man-in-Med. В асортименті ми маємо моделі від провідних виробників, які давно зарекомендували себе з кращого боку. У нас можливе придбання стоматологічного обладнання з доставкою.

Портативний рентген апарат: особливості

У стоматологічному кабінеті неодмінно має бути не тільки стаціонарна, але й мобільна техніка для огляду та лікування. Сучасний портативний рентген стоматологічний  

має свої особливості:

  1. Низький рівень випромінювання. Завдяки цьому таке діагностичне дослідження можна призначати майже всім пацієнтам.
  2. Швидкий результат. Використовуючи портативний рентген-апарат, знімок можна отримати всього за кілька секунд. Він передається на комп'ютер, після чого лікар може ретельно вивчити його.
  3. Зображення високої якості. Незважаючи на те, що портативний рентген - це, начебто, мініатюрна система, він дозволяє отримати знімок високої якості.

Перевага портативної техніки – у її невеликих розмірах. Для зберігання такої техніки не потрібне додаткове приміщення, складна установка та обслуговування. Також важливий і той факт, що рентген апарати портативні дуже прості у використанні. Це дозволяє легко освоїти їх у найкоротший час.

Якщо ви шукаєте заміну стаціонарному рентген-апарату, то портативний рентген стоматологічний – це саме те, що потрібно. Він підходить і для використання під час лікування лежачих або маломобільних людей.

У яких випадках можна використовувати портативний рентген стоматологічний

Купити портативний рентген-апарат для стоматології можна і для маленького приватного кабінету, і для великої стоматологічної клініки, оскільки такі прилади практично універсальні. Мінімальні часові витрати на отримання зображення дозволяють скоротити загальний час прийому пацієнта.

У стоматологічній практиці рентген апарати портативні можна використовувати для того, щоб:

  1. Виконати аналіз стану зубів потрібної зони та визначити доцільність обраного способу лікування.
  2. Комплексно перевірити наявність та дислокацію певних елементів перед хірургічним лікуванням.
  3. Оцінити серйозність ушкодження та травми, наявність патологічних змін.

На що звернути увагу при виборі

Перед тим, як купити портативний дентальний рентген, варто вивчити його особливості. Найчастіше при виборі такого обладнання слід звертати увагу на:

  1. Розміри. Вони мають бути компактними. Завдяки цьому вам не знадобиться окреме приміщення для рентгену.
  2. Акумулятор. Він може бути знімним та вбудованим. Більш практичний варіант – знімна батарея. Тоді при її зношуванні можна зробити заміну.
  3. Технологічні показники, а саме: розмір фокальної плями, експозиція, випромінювання, напруга у трубці.

Перегляньте неспішно каталог товарів інтернет-магазину Man-in-Med. Тут ви неодмінно знайдете модель, яка буде відповідати всім вашим вимогам. Наші дентальні рентген-апарати від популярних виробників протягом багатьох років справно виконуватимуть свою функцію, допомагаючи вам правильно діагностувати хворих, щоб призначити оптимальне лікування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner