Кошик
275 відгуків
Man-in-Med - Ваш Надійний Партнер.
+380 (66) 666-55-50Водафон.
+380 (97) 826-96-56Київстар.
+380 (50) 555-83-93Водафон.
+380 (97) 325-62-66Київстар.
Додати відгук

Про нас

Сучасна медична клініка, стоматологічний чи гінекологічний кабінет – це, безумовно, фінансово витратна справа, але ще й дуже вигідна, значуща, соціально відповідальна. Успішність та ефективність медичного центру залежить не лише від професіоналізму співробітників, його клієнтоорієнтованості, а також від якісного оснащення кабінетів.

Компанія Man-in-Med – це команда професіоналів, об'єднаних спільною ідеєю – забезпечити українські медичні центри, клініки сучасними технологічними апаратами, установками. Наш магазин медичного обладнання володіє величезним асортиментом обладнання, а співробітники та сервісні інженери мають колосальний досвід по комплектуванню медустанов, побудові ефективного, ергономічного простору під завдання клієнта.

Якісне обладнання для стоматології й не тільки

Man-in-Med, починаючи з року свого заснування – 2012 р., невпинно відстежує тенденції сучасного медичного ринку, пильно стежить за науковими досягненнями, розвитком технологій, щоб постачати на український ринок найкраще високотехнічне, ефективне медичне обладнання. Тому на сторінках нашого сайту ви знайдете лише якісні, перевірені часом і нами особисто сертифіковані товари провідних брендів.

Головна відмінність від конкурентів – наявність сервісних інженерів по всій території України. Це означає, що ми не просто постачальник, у якого можна купити стоматологічну установку чи гінекологічне медичне обладнання купити, також ми здатні допомогти з монтажем, пусконалагоджувальними роботами, обслуговуванням. Ми даємо гарантію 1 рік на медобладнання, виконуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Пропонуємо клієнтам скористатися нашими знаннями під час побудови клініки для ведення сучасної ефективної медичної практики.

Хто наш клієнт? Інтернет магазин медтехніки Man-in-Med працює з великими державними установами та приватними невеликими кабінетами з огляду на особливості, потреби кожного. Націлені на співпрацю з:

 • приватними підприємствами та підприємцями;
 • державними клініками, лікарнями, госпіталями – беремо участь у тендерах;
 • стоматологічними клініками, кабінетами;
 • гінекологічними кабінетами, відділеннями;
 • діагностичними центрами, лабораторіями – реалізуємо автоклав медичний, рентгенівське обладнання, ендоскопічні системи тощо.

Щоб чудово орієнтуватися на ринку, знати про останні новинки, тенденції, співробітники компанії регулярно беруть участь у виставках, конференціях, підвищують свою кваліфікацію. Це дозволяє нам володіти детальною інформацією про товар, надавати клієнтам не тільки обладнання для стоматології, а й професійні консультації щодо його підбору, функціонування, обслуговування.

Ми впевнені, що тільки передова сучасна медтехніка здатна ефективно вирішувати виклики сьогодення.

Чому варто купити обладнання для клініки у нас?

 1. Якісна медтехніка.
  Магазин медичного обладнання реалізує установки, агрегати лише від перевірених виробників, з якими в нас багаторічні контракти. Найчастіше ми пропонуємо продукцію, що є аналогами дуже дорогих світових брендів, але анітрохи не поступається їм функціональністю, якістю.
 2. Прийнятна вартість.
  Система ціноутворення Man-in-Med дуже гнучка, об'єктивна, що дозволяє придбати обладнання для медичного кабінету за виправданою ціною. Досягається це прямим постачанням, в обхід багаторівневої дистрибуції.
 3. Лише сертифікований товар.
  Кожна покупка супроводжується повним пакетом документів, сертифікатами відповідності від відомих брендів, необхідними контролюючим органам. Також даємо гарантую 1 рік на кожну покупку, зокрема стоматологічне, гінекологічне обладнання. Вирішуємо всі гарантійні питання швидко, якісно.
 4. Сервіс на високому рівні.
  Кваліфіковані інженери з величезним досвідом роботи надають передпродажний, гарантійний та післягарантійний сервіс. Ми даємо цінні поради щодо укомплектування медустанов, облаштування необхідним обладнанням, згідно з профілем організації, вимогами та цілями. Порадимо, наприклад, які краще стоматологічні компресори, де їх встановити, проведемо пусконалагоджувальні роботи, розповімо про умови, правила експлуатації.
 5. Наявність товару на складах.
  Понад 90% асортименту магазину зберігається на наших або партнерських складських приміщеннях. А це означає, що необхідне вам стоматологічне, гінекологічне, діагностичне обладнання вже може бути встановлене через кілька днів після покупки.
 6. Доставлення по всій Україні.
  Здійснюємо доставку країною товарів різних габаритів зручним для клієнта способом, незалежно від того, це стоматологічний рентген апарат або ж невеликий бінокулярний збільшувач. При комплексному замовленні обладнання для установ чи медкабінетів здійснюємо безкоштовне доставлення, встановлення.

Ми пишаємося тим, що наші клієнти задоволені якістю нашого обладнання та монтажу, вони звертаються до нас знову, радять партнерам, друзям. Для нас це найкращий стимул рухатись далі, розширювати асортимент, підвищувати кваліфікацію!

Інформація про компанію

Назва:
Man-in-Med - Медичне Обладнання.
Тип компанії:
Торгова компанія

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2012

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
Чернівці.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner