Кошик
285 відгуків
Man-in-Med - Ваш Надійний Партнер.
+380 (66) 666-55-50Водафон.
+380 (97) 826-96-56Київстар.
+380 (50) 555-83-93Водафон.
+380 (97) 325-62-66Київстар.
Додати відгук

Як вибрати стоматологічну установку

Як вибрати стоматологічну установку

Якщо перед стоматологом стоїть завдання обладнати свій робочий кабінет, то йому обов'язково знадобиться установка стоматологічна. Власне кажучи, саме вона і створює поле роботи для лікаря, оскільки стоматологічна установка складається із крісла для пацієнта і робочої панелі лікаря та асистента, освітлювальних приладів і т.п. Щоб зробити вдалу покупку, потрібно знати, як вибрати стоматологічну установку: на які критерії звертати увагу та яким брендам віддавати перевагу. Щоб спростити вибір обладнання для дантиста, ми підготували для вас статтю, в якій і розповімо, які новітні стоматологічні установки краще зарекомендували себе в роботі.

Де можна знайти таке обладнання? Великий каталог установок від різних виробників та з різним наповненням вам може запропонувати наш спеціалізований інтернет-магазин Man-in-Med. Серед нашого асортименту можна знайти техніку і для приватного стоматкабінету, і великої клініки, яка займається широкопрофільним стоматологічним лікуванням.

Стоматологічні установки: ціни

Побіжно погортавши каталог, ви, напевно, помітите, що на стоматологічні установки ціни можуть суттєво відрізнятися. А для покупця ціна – важливий чинник. Що впливає на її формування? Давайте розглянемо разом. Отже, цінова політика на стоматустановки залежить від:

  1. Бренду. Деякі виробники пропонують обладнання лише преміального сегменту, тому техніки середньої цінової категорії або бюджетної у них не знайти.
  2. "Начинки". Тут, здається, зрозуміло. Чим більше різних елементів буде мати стоматустановка, тим дорожче вона буде коштувати. Наприклад, техніка може мати можливість підняття крісла адаптації його під прийом дитини. Також може передбачатись можливість внутрішньої дезінфекції системи, знезараження магістральної води тощо.
  3. Якості використовуваних матеріалів. Чим вище клас установки, тим дорожче використовуються матеріали для виготовлення. Наприклад, преміальна оббивка стоматологічного крісла може бути безшовною, а його наповнювач може мати ефект пам'яті.
  4. Дизайн та ергономіка. Це не просто слова. Саме завдяки продуманій ергономіці стоматолог може зайняти зручне становище тіла, працюючи з пацієнтом.

Визначтеся з функціоналом

Установка може мати верхню чи нижню подачу інструменту. Швидше за все, лікар вибере собі таку ж модель, як у нього була раніше. Якщо стоматолог підбирає установку вперше, тоді варто протестувати обидва варіанти. Вважається, що у моделі з верхньою подачею інструменту зручний механізм повернення. А у варіанта з нижньою подачею лікар почуватиметься більш вільно у робочій зоні, але тут доведеться стежити за тим, щоб не було різких рухів, адже так можна впустити інструменти.

Терапевту більше підходить стаціонарний блок лікаря, а хірургу чи ортодонту – підкатний. З якою кількістю інструментів вибрати модель? Тут однозначної відповіді немає. Усе індивідуально. Для терапевта мінімально необхідний пустер, 1-2 наконечники, мікромотор та вільний роз'єм. Блок асистента повинен мати такі базові елементи: пилосос, водо-повітряний пістолет та лампа для полімеризації.

Гідроблок може бути ежекторним (у моделях подешевше) і вакуумним (його вартість вища, зате він забезпечить одночасне функціонування пилососу та слиновідсмоктувача). Установки з розширеним функціоналом доповнюються бойлером для підігріву води, датчиками протікання, системами промивання.

Деякі стоматологічні установки можуть мати світильник у комплекті. Або ж його слід докуповувати окремо.

Частина, на яку пацієнт звертає увагу насамперед – це крісло. Воно має бути немарке і просте у використанні. Зазвичай для керування кріслом є спеціальна педаль. Не дивлячись на те, що оббивка в кріслах здебільшого синтетична, вона приємна на дотик, нагадує штучну шкіру. Важлива деталь установки – характеристика крісла. Для зручності пацієнта може передбачатися збільшена ширина для опори плечей, упор для попереку, система, що синхронізує положення спини та колін. Крісла можуть бути поворотними, ліво- та правосторонніми.

Яку стоматологічну установку вибрати початківцю? Ми рекомендуємо зупиняти базовому функціоналі, але в ідеалі на таку модель, яка дозволить цей базовий функціонал розширити: підключити додаткове обладнання, додати допоміжні інструменти на вільне місце. А якщо ви вже досвідчений лікар, тоді, напевно, у вас є досвід та свої уподобання, тому рекомендуємо звернутися за допомогою до наших менеджерів магазину Man-in-Med, і вони підберуть оптимальну модель саме для вас.

Розмір

Довжина та ширина стоматологічної установки – ще один важливий критерій. Зазвичай установка з кріслом для пацієнта, місцем для лікаря та асистента становить 4 квадратні метри. Але якщо ваш стоматкабінет не дуже просторий, краще заздалегідь поцікавитись розмірами тієї чи іншої моделі.

Варто не забути і той факт, що з боку лікаря слід залишити 1,5-2 м вільного простору, а з боку помічника – щонайменше 1,5 м. Така відстань необхідна для того, щоб пацієнт міг вільно зайти та сісти у крісло.

Сервісне обслуговування

Які б сучасні стоматологічні установки ви не вибрали, їм усе одно іноді знадобиться сервісне обслуговування. Тому варто обов'язково поцікавитися перед покупкою, чи є у цієї марки авторизований сервісний центр. Також у деяких випадках співробітники спеціалізованого магазину можуть надати сервісні послуги. Наперед варто уточнити перелік таких послуг. Обслуговування може бути гарантійне та післягарантійне. Також можливий такий варіант, як введення в експлуатацію. До переліку послуг також може входити:

  1. Навчання персоналу.
  2. Постачання розхідників та запчастин.
  3. Планове обслуговування.

Щоб ваша стоматустановка якнайдовше справно виконувала свої функції, купуйте її тільки в спеціалізованих магазинах. Це убереже вас від можливих підробок та недоліків.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner