Кошик
275 відгуків
Man-in-Med - Ваш Надійний Партнер.
+380 (66) 666-55-50Водафон.
+380 (97) 826-96-56Київстар.
+380 (50) 555-83-93Водафон.
+380 (97) 325-62-66Київстар.
Додати відгук

Монтаж стоматологічної установки: основні етапи

Монтаж стоматологічної установки: основні етапи

Стоматологічна установка – обов'язкове спеціалізоване обладнання кожного сучасного стоматологічного кабінету. Це функціональна, надійна техніка відчутно полегшує роботу спеціаліста, робить її якіснішою, продуктивнішою та комфортнішою для пацієнта. Вибір такого обладнання є не простим завданням для фахівця, але не менш складним буде встановлення та підключення стоматологічної установки. Зважаючи на те, що це технічно складний, дорогий механізм, цю роботу варто довірити виключно професіоналам. Розглянемо особливості проведення монтажу, а також дамо рекомендації щодо вибору надійних, компетентних фахівців.

Стоматологічні установки – підготовка до монтажу

Від етапу підготовки на 50 відсотків залежить успіх процесу монтажу, адже фахівці мають врахувати розміри обладнання, кут встановлення, відстань до меблів та інших приладів. В результаті стоматологічна установка має розташовуватись так, щоб було зручно і лікарю, і асистенту.

Щоб виконати на високому професійному рівні підключення обладнання, спочатку варто розібратися в особливостях його конструкції, комплектації. Так, стоматологічні установки складаються з кількох основних елементів:

 • блока лікаря;
 • блока помічника;
 • крісла пацієнта;
 • блока управління;
 • лампи освітлення;
 • компресора, мікромотора, інструментів (зверніть увагу, що ці елементи не входять в базову комплектацію).

Також важливо якісно з’єднанати основні вузли установки., щоб все добре працювало, зазвичай установка розбирається на дві частини, щоб легше було занести обладнання в приміщення.

Усі компоненти повинні коректно функціонувати, тому перед монтажем потрібно ретельно продумати план розміщення перерахованих комплектуючих. Також потрібно забезпечити підключення всіх необхідних комунікацій: електрики, води, каналізації, стиснутого повітря тощо. Але перш ніж замовляти таку послугу, як монтаж стоматологічного крісла, переконайтеся, що обране приміщення відповідає всім медичним нормам, стандартам.

Послуги спеціалістів із монтажу/демонтажу техніки найчастіше потрібні перед введенням в експлуатацію покупки – при відкритті нової клініки, кабінету, а також при переїзді на нове місце. Потрібен цей вид робіт і при заміні старої техніки на нову.

Підключення інженерних комунікацій до стомат установок

Як говорилося вище, для повноцінного функціонування даного обладнання потрібне підведення до кількох магістралей.

 1. Вода. Підведення виконується по стандартним трубам (різьба зовнішня чи внутрішня). Також потрібно встановити спеціальний кран, щоб у разі потреби перекривати доступ водних мас до стоматобладнання.
 2. Каналізація. Роботи здійснюються за допомогою стандартних магістралей. Однак підключення стоматологічної установки до каналізації вимагає дотримання певного нахилу під час прокладання труб.
 3. Повітря. Труби стандартного діаметра (як водних магістралей) прокладаються від місця знаходження компресора до устаткування.
 4. Вакуум. Прокладання виконується з використанням кабелю, труби. Їх укладають від обладнання до місця, де буде розміщена вакуумна помпа.

Ще одна важлива магістраль – мультимедійна. Кабелі монітора або моноблока необхідно помістити в спеціальну гофру та протягнути їх від установки до місця, де планується розмістити комп'ютер.

Головні етапи монтажу

Профільні спеціалісти визначають наступний алгоритм дій:

 • оцінювання повного обсягу робіт, узгодження нюансів із замовником;
 • огляд наявних комунікацій (водопровід, каналізація), можливості підключення до них, особливості;
 • перевірка елементів обладнання на відсутність ушкоджень, контроль наявності зазначених складових;
 • збирання та монтаж стоматологічного обладнання, блоків лікаря та помічника, освітлювальних приладів, інших елементів;
 • підключення до каналізації, електрики та інших інженерних систем;
 • перевірка встановленого та підключеного обладнання на функціональність, працездатність.

Після підключення та перевірки техніки спеціаліст проводить інструктаж, навчання персоналу з експлуатації техніки, що необхідно для уникнення ламання, проблем, пов'язаних із некоректним використанням.

Послуги з монтажу стоматологічної установки – як знайти надійну компанію

Монтаж стоматологічної установки повинен виконуватись компетентними, кваліфікованими професіоналами. Окрім монтажу, пусконалагоджувальних робіт, бажано виконувати подальше сервісне обслуговування техніки.

При виборі компанії зверніть увагу на:

 • досвід роботи;
 • наявність сучасного, технологічного обладнання;
 • повний пакет документів, що включає допуски, сертифікати, ліцензії та дозволи на виконання цього типу робіт.

Фахівці повинні спілкуватися з клієнтами простою, зрозумілою мовою, без використання складної термінології.

Монтаж стоматологічної установки від Man-in-Med

Якщо вам потрібна допомога досвідчених, кваліфікованих фахівців із великим досвідом роботи, компанія Man-in-Med до ваших послуг. Ми займаємося не тільки реалізацією якісної техніки від кращих світових виробників, але й оперативним доставленням її по Україні, а також професійним монтажем, обслуговуванням. Ми монтуємо те., що продаємо. Демонтаж йде як додоткова послуга для клієнта.

Наші клієнти безперечно отримують переваги від співпраці з нами. Адже це якісне, швидке виконання робіт, високий професіоналізм та досвідченість працівників, наявність необхідного інструментарію під рукою. До кожного клієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід, враховуючи його побажання, особливості виконаних робіт, технічні дані приміщення.

Вам потрібне встановлення стоматологічного крісла чи всієї установки? Крісло не монтується окремо., крісло йде в комплекті з установкою. Звертайтесь в Man-in-Med за вправною професійною допомогою!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner