Кошик
275 відгуків
Man-in-Med - Ваш Надійний Партнер.
+380 (50) 555-83-93Водафон.
+380 (97) 325-62-66Київстар.
+380 (66) 666-55-50Водафон.
+380 (97) 826-96-56Київстар.
Додати відгук

Автоклави Siger

Сфера медичного обслуговування потребує стерилізації інструменту. Для цього використовують спеціальні пристрої, які називають стерилізаторами (автоклавами). Купити автоклав стоматологічний Siger з доставкою пропонує інтернет-магазин Man-in-Med – ваш надійний партнер у постачанні якісного медичного обладнання. Ми завжди готові вас проконсультувати та допомогти з вибором потрібної моделі. Дізнатись, яка на автоклав стоматологічний ціна, можна прямо на нашому сайті – на всі наші товари вказано актуальну вартість.

Обробка інструменту – запорука якісного лікування

Будь-яке медичне лікування повинно проводитись з використанням простерилізованого інструменту (якщо йдеться про інструменти, які використовують багато разів). Для обробки медвитратників та інструментів необхідно автоклав стоматологічний купити. Він виконує весь цикл дезінфекції інструменту, у тому числі передстерилізаційне очищення, сам процес автоклавування і зберігання чистого інструменту.

У процесі автоклавування відбувається знезараження предметів. Виконання цього етапу стало можливим за допомогою високої температури та пари під високим тиском. Автоклав Siger гарантує високоефективне повне очищення медаксесуарів. Внаслідок цього ризик зараження інфекцією зводиться до нуля.

Автоклав Siger особливості функціонування

Медичний автоклав Siger – стерилізатор парового типу, який має форму повністю герметичного ящика. У ньому обробляються парою інструменти. При цьому всередині камери підтримується температура вище 100 градусів та високий тиск.

Використовуючи сучасне обладнання, можна автоклавувати як металеві аксесуари, так і текстиль, зокрема і перев'язувальні матеріали. Гаряча пара знищує всі патогени.

Зазвичай стерилізація пари складається з таких етапів:

  1. Передстерилізаційний етап. Інструменти обдуваються та проходять вакуумізацію. Процес передбачає витіснення всередині камери. Без повітря пари під тиском ефективно очищають поверхню інструментів. Таким чином забезпечується повна обробка інструменту.
  2. Нагрівання. На другому етапі пара постійно надходить у камеру. При цьому температура та тиск зростають.
  3. Стерилізація паром при високому тиску. Залежно від особливостей обраного обладнання інструменти проходять обробку при температурі від 120 до 134 градусів.
  4. Скидання тиску. Автоклавування припиняється та тиск поступово знижується.
  5. Просушування. Аксесуари, що піддаються автоклавуванню, висушуються. Це може відбуватися за умов вакууму або під високим тиском.
  6. Продув. Це завершальний етап. Він передбачає подачу повітря всередину камери. В цей же час тиск усередині стає таким самим, як і атмосферний.

Процес автоклавування – непростий, але забезпечує можливість отримати стерильні інструменти до виконання медичних маніпуляцій.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner