Кошик
275 відгуків
Man-in-Med - Ваш Надійний Партнер.
+380 (50) 555-83-93Водафон.
+380 (97) 325-62-66Київстар.
+380 (66) 666-55-50Водафон.
+380 (97) 826-96-56Київстар.
Додати відгук

Компресори стоматологічні ANJA.

Для роботи сучасного стоматологічного кабінету обов'язково знадобиться компресор стоматологічний купити. Такі у широкому асортименті представлені у нашому спеціалізованому інтернет-магазині Man-in-Med. На цій сторінці нашого каталогу є безмасляні моделі Anya. Їх ви можете замовити за розумною ціною з доставкою на потрібну вам адресу. У нас є моделі, які можуть виробляти від 70 до 300 л/хв. Всі пристрої відрізняються невисоким рівнем шуму та тривалим терміном служби. Повітряний компресор стоматологічний безмасляний можна легко підключити до стоматустановки.

Безмасляний компресор стоматологічний

Безмасляні компресори для стомат установок – це агрегати, які стискають повітря для нормального функціонування інструментів дантиста. Таке обладнання необхідне для роботи турбіни, слиновідсмоктувача, стоматпістолета, автоклава та інших.

Сучасні компресори стоматологічні Аnya чудово забезпечують усі потреби стоматологій, можуть підтримувати працездатність не однієї, а кількох стоматустановок.

Переваги безмасляного компресора перед масляним

Спочатку на ринку з'явилися масляні компресори. Вони працюють за тим самим принципом, що й двигуни внутрішнього згоряння. Щоб пристрій функціонував, в нього має постійно надходити олія. Це збільшує витрати. Але це не єдина вада масляного агрегату. Під час його роботи частинки мастила можуть потрапляти в стиснене повітря, тому воно стає неекологічним.

Безмасляний компресор стоматологічний виробляє чисте повітря. Додаткового палива для своєї роботи він не потребує. Зважаючи на це, безмасляні моделі стають набагато популярнішими, ніж масляні.

Серед сильних сторін такого агрегату можна відзначити:

 1. Невеликі розміри та вага (вона істотно менша, ніж у масляних моделей, оскільки відсутній резервуар для масла).
 2. Спрощене очищення повітря.
 3. Невисокий рівень шуму.
 4. Невисока вібрація.

При необхідності можна придбати додатково шумопоглинаючу шафу. Її використання дозволить у кілька разів знизити рівень шуму.

Забезпечення роботи

Щоб безмасляний стоматологічний компресор справно виконував свої функції, важливо:

 1. Проконтролювати, щоб усередину агрегату не потрапляла рідина.
 2. Забезпечити чистоту внутрішніх елементів (наявність пилу та бруду – неприпустимо).
 3. Ретельно вибирати показники тиску (це дозволить забезпечити стисненим повітрям усі стоматологічні інструменти).

Чому варто замовити компресор стоматологічний безмасляний саме у нашому магазині

Серед переваг нашої платформи можна відзначити:

 1. Ми безпосередньо співпрацюємо із провідними виробниками стоматологічного обладнання. Це дозволяє нам пропонувати товари своїм клієнтам за розумними цінами.
 2. Оперативна обробка замовлень та ввічливе обслуговування клієнтів.
 3. Сервісне обслуговування техніки.
 4. Великий асортимент товарів.
 5. Доставка по Україні.

Якщо ви хочете купити компресор безмасляний стоматологічний та вам потрібна допомога спеціаліста з вибором тієї чи іншої моделі, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів. Вони дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть з вибором.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner