Кошик
275 відгуків
Man-in-Med - Ваш Надійний Партнер.
+380 (50) 555-83-93Водафон.
+380 (97) 325-62-66Київстар.
+380 (66) 666-55-50Водафон.
+380 (97) 826-96-56Київстар.
Додати відгук

Автоклави Granum

Автоклав – це обладнання для стерилізації інструменту. Воно необхідне для того, щоб знешкодити всі можливі мікроорганізми на поверхні. Під час стоматологічного лікування всі інструменти в кабінеті мають бути простерилізовані. Для цього потрібно купити автоклав стоматологічний. Це можна зробити у нашому інтернет-магазині медичного обладнання Man-in-Med. Представлений асортимент дозволить вам комплексно підійти до вирішення питання щодо закупівлі обладнання для медустанови, адже у нас представлене обладнання для різних галузей. На даній сторінці нашого каталогу ви можете вигідно і з доставкою купити автоклав Гранум стоматологічний.

Гранум автоклав: особливості

Цикл стерилізації в автоклаві Гранум дозволить отримати простерилізований на всі 100% інструмент. В асортименті виробника є моделі з різними характеристиками, серед яких можна відзначити:

  1. При стерилізації можна спостерігати за інформацією щодо температури, тиску та часу процедури.
  2. Надійність результатів автоклавування забезпечується функцією автоматичної діагностики та захисту від перегріву чи надвисокого тиску.
  3. Завдяки технології трифазного пульсуючого вакууму (-0,8 атм.) пара може проникати всередину предметів, що піддаються обробці.
  4. Є можливість вакуумного сушіння.
  5. Залишкова вологість після стерилізації не перевищує 0,2%.

Автоклав Китай певних моделей може мати в комплекті принтер для друку результату стерилізації. Залежно від характеристик процес автоклавування може тривати від 16 до 47 хвилин.

Які програми бувають

Гранум автоклав може у своєму функціоналі мати чотири програми:

  1. Для багаторазового інструменту та невпакованих твердих матеріалів. Стерилізація триває 4 хвилини + вакуумування + вакуумне сушіння 9 хвилин.
  2. Підходить для обробки твердих матеріалів та інструментів багаторазового використання. Цикл складається з 5 хвилин стерилізації, триразового вакуумування та сушіння, що триває також 9 хвилин.
  3. Така програма використовується для інструментів, які були піддані впливу вірусів. Тому предмети стерилізуються 18 хвилин, потім проходять триразове вакумування та 9-хвилинну вакуумну сушку.
  4. Цикл призначений для обробки пустотілих матеріалів, інструментів та медичної бавовни. Процес стерилізації триває 20 хвилин, плюс триразове вакуумування та сушіння 18 хвилин.

Використовуючи стерилізатор паровий, ви зможете вибрати оптимальну програму для стерилізації саме тих інструментів, які вам потрібні.

Якщо під час роботи пристрою з'явиться помилка, на дисплеї з'явиться повідомлення. Також на ньому відображатиметься інформація про процес циклу стерилізації. Поповнювати кількість води стерилізатор медичний гранум дозволяє в ручному режимі або автоматично.

У вас залишилися питання щодо стерилізатора? Тоді можете задати їх менеджеру нашого інтернет-магазину. Він із задоволенням відповість на них.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner