Кошик
275 відгуків
Man-in-Med - Ваш Надійний Партнер.
+380 (66) 666-55-50Водафон.
+380 (97) 826-96-56Київстар.
+380 (50) 555-83-93Водафон.
+380 (97) 325-62-66Київстар.
Додати відгук

Автоклави Joinchamp.

Медичний автоклав паровий – незамінне обладнання сучасної стоматологічної клініки. Адже надання медичної допомоги неможливе без регулярного проведення ретельної дезінфекції інструментарію, аксесуарів. Joinchamp – бренд китайської корпорації Suntem Medical Instrument CO., LTD, що спеціалізується на виробництві медичного обладнання для стоматології, отоларингології. Основна відмінність їхньої продукції – компактні та функціональні модульні системи, ергономічний дизайн, який дозволяє вписувати стерилізатори в будь-які приміщення.

Чому потрібний медичний автоклав паровий?

На ранніх етапах розвитку медицини знезараження інструментів здійснювалося шляхом кип'ятіння. Сьогодні ж є набагато більш ефективні, швидкі та комфортні у використанні прилади, що забезпечують 100% дезінфекцію. І якщо сухий спосіб стерилізації з використанням високих температур (від 180 °С) може бути небезпечним для тонкого металевого інструменту, то стоматологічні автоклави можуть застосовуватися без побоювань. Вони підходять у тому числі для спеціальної гуми, латексу, перев'язувального матеріалу. Робоча температура тут менша – 130-140 °С.

Також паровий стерилізатор інструментів має ще одну велику перевагу, порівняно з сухожаром. Так цикл дезінфекції відбувається практично вдвічі швидше, а це не лише економія часу, а й енергоресурсів. Принцип дії парового стерилізатора заснований на нагнітанні гарячого повітряного потоку та утворенні пари, що подається під тиском.

Автоклави Joinchamp – переваги та особливості обладнання

Автоклав з Китаю від бренду Joinchamp – це сучасне ефективне обладнання з відмінними користувацькими характеристиками, показниками потужності та продуктивності, а також ціновою політикою. Устаткування складається з:

  • корпусу з товстими стінками, який витримує високий тиск;
  • дверцят, що герметично закриваються, мають клапан для зниження тиску;
  • двох камер: для розміщення інструментів та для кип'ятіння води, генерації пари.

Універсальний автоклав медичний, ціна якого вища за функціональність, надійність, має клас В, що дозволяє стерилізувати не тільки будь-які інструменти, а й перев'язувальні матеріали, білизну, аксесуари для обладнання з латексу, гуми, пластмаси. Переваги агрегату виявляються не тільки в його приємній вартості, а й у наступному:

  • наявність незалежного парогенератора;
  • варіативності вибору об'єму камери – на 18 чи 22 літри;
  • присутності 4 програм стерилізації на вибір;
  • використання систем багатоточкового контролю параметрів циклу;
  • впровадження передової системи вентиляції, що покращує відведення тепла.

Паровий стерилізатор інструментів для стоматології

Компанія Man in Med є імпортером та офіційним представником бренду Joinchamp в Україні, що гарантує клієнтам оригінальність обладнання, офіційну гарантію, сертифіковане обслуговування та технічну підтримку. У нас ви можете автоклав медичний купити для стоматології в кращому співвідношенні ціна-якість з оперативним доставленням по Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner