Кошик
275 відгуків
Man-in-Med - Ваш Надійний Партнер.
+380 (50) 555-83-93Водафон.
+380 (97) 325-62-66Київстар.
+380 (66) 666-55-50Водафон.
+380 (97) 826-96-56Київстар.
Додати відгук

Автоклави ANTHOS.

Якісне надання стоматологічної допомоги неможливе без ретельної стерилізації інструменту. Завдяки цьому процесу знищується 100% мікроорганізмів, які можуть завдати непоправної шкоди здоров'ю людини. Для знезараження застосовуються медичні стерилізатори – спеціалізоване обладнання, робота якого ґрунтується на нагнітанні гарячого повітря або пари. Пропонуємо потужні та продуктивні парові стерилізатори, автоклави Anthos Dental, які виготовляються всесвітньо відомою італійською корпорацією Mocom.

Паровий стерилізатор медичний – затребуваність обладнання, сфера застосування

Для сухого методу стерилізації потрібна дуже висока температура – не менше 180 градусів за Цельсієм. Але крім дезінфекції такий процес з часом псує металеві інструменти. Особливо негативно гаряче сухе повітря позначається на дрібному стоматологічному інструментарії, знижуючи його гостроту, підвищуючи крихкість.

Альтернативою сухому методу стерилізації виступає парова, що застосовується в так званих автоклавах – апаратах з товстими стінками, які герметично закриваються. В них відбувається дезінфекція насиченою водяною парою під тиском. Паровий стерилізатор купити варто для:

  • швидкої обробки тонких інструментів за температур, які значно нижчі, ніж при сухому методі;
  • стерилізації як металевих виробів, так і пластмасових, гумових, латексних, тканинних.

У сучасних стоматологічних клініках найчастіше використовуються саме паровий стерилізатор медичний, що дозволяє дезінфікувати як інструменти, так і скляні прилади, запчастини до апаратів, перев'язувальний матеріал, т.п.

Автоклави Anthos Dental – переваги бренду, особливості стерилізаторів

Anthos автоклав – дітище та гордість відомого італійського виробника стоматологічних установок, який існує на ринку вже понад 60 років. Якість, висока продуктивність та стильний сучасний дизайн стали візитівкою бренду, який реалізує продукцію по доступній вартості.

Парові стерилізатори бренду об'ємом 17, 22 і 28 літри мають три модельні лінії: А, А+ та Platinum. Прилади лінії A+ відрізняються від серії A збільшенням кількості лотків для інструментів. У лінії Platinum додатково вбудований замкнутий контур повторного використання води. Апарати розраховані щонайменше на 40 циклів.

Незалежно від серії, кожен автоклав для інструментів має чотири обов'язкові елементи:

  • зовнішній корпус, який може витримувати високий тиск;
  • камеру, куди розміщуються предмети для стерилізації;
  • камеру, куди заливається вода для створення пари;
  • кришку, в яку вбудовується клапан зниження тиску.

Обладнання відноситься до класу B, тобто в ньому можна стерилізувати будь-які інструменти, перев'язувальні матеріали, білизну, використовувати будь-яке пакування. Процес стерилізації в Anthos Dental виконується автоматично після введення налаштувань, натиснувши іконки на дисплеї. Доступно 6 програм стерилізації, але додатково є 3 тестові.

Де вигідно купити стерилізатор паровий медичний Anthos?

Компанія Man in Med є офіційним постачальником обладнання Anthos, автоклави реалізуються з трьох модельних ліній, різних об’ємів. Доставляємо обладнання по всій Україні, виконуємо пусконалагоджувальні роботи, забезпечуємо сервісне обслуговування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner