Кошик
275 відгуків
Man-in-Med - Ваш Надійний Партнер.
+380 (50) 555-83-93Водафон.
+380 (97) 325-62-66Київстар.
+380 (66) 666-55-50Водафон.
+380 (97) 826-96-56Київстар.
Додати відгук

Установки Roson

У 2005 році в місті Фошань у КНР було створено компанію Roson. Вже через рік вона отримала міжнародну сертифікацію за стандартами ISO та CE, спрямувавши свій розвиток із невеликого офісу до великої корпорації, продукція якої сьогодні активно продається в понад 40 країнах світу. На сьогодні це один із найбільших світових виробників медичного, стоматологічного обладнання. Установка стоматологічна Foshan Roson за ціною відповідає бюджетному сегменту, але за якістю, функціональністю продукції перевершує багато європейських брендів середньої цінової категорії.

На території України компанія Roson ще не так відома, але вона більш розповсюджена на європейському, азійському ринку, також поставляється до країн Північної Америки, Австралії, Близького Сходу.

Купити стоматологічну установку з Китаю європейської якості

Спочатку компанія обрала напрямок зі створення медичного обладнання для стоматології сегмента економ. Але оскільки стоматологічні установки Roson завоювали довіру покупців на трьох континентах, були високо оцінені фахівцями за бездоганну якість продукції, її функціональність і практичність, виробник вирішив розширити асортимент обладнання. Сьогодні доступні лінійки продукції середнього та преміального сегмента, які також знайшли свого покупця.

Виробник відомий своїми високими стандартами якості. На виробництві Foshan Roson є науково-дослідний та конструкторський відділ, який розробляє інноваційні технології, впроваджує їх в продукцію.

Але купити стоматологічні установки з Китаю вигідно не лише через їх високу якість і відмінну функціональність, а також завдяки доступній вартості. Це чудове рішення при відкритті нового кабінету, розширенні клініки, її реновації. Покупець не платить за відоме ім'я європейського бренду з віковою історією, але при цьому отримує сучасне, високотехнічне та надійне обладнання за приємнішою ціною.

На особливу увагу заслуговує обладнання з автоматизованою та інтелектуальною системами управління. Вони допомагають успішно проводити процедури, не забуваючи про комфорт, безпеку пацієнта. Завдяки цьому стоматолог може сконцентруватися на самому процесі, уникнути зайвих дій, рухів, що виключає ймовірність помилки.

Установка стоматологічна Roson – переваги обладнання

Сучасна стомат установка Roson має низку переваг, завдяки яким заслужила визнання профільних фахівців. Варто зазначити наступні аспекти:

  • висока якість складання, інтуїтивно зрозуміла та зручна система управління;
  • сучасний дизайн, можливість вибору кольору оббивки з багатої палітри відтінків;
  • розширена комплектація – навіть прості стоматологічні установки купити можна за доступною ціною з хорошим світлодіодним світильником, якісним стільцем лікаря;
  • комфорт пацієнта – ергономічні крісла створені так, щоб клієнт відчував себе зручно, безпечно;
  • надійність обладнання, тривала експлуатація.

Компанія Man-in-Med є представником офіційного імпортера продукції Foshan Roson на український ринок, тому ми гарантуємо найкращу ціну, сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Доставка, монтажні роботи та сервісне обслуговування виконуються по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner